Employment and Procurement

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/unorg/public_html/includes/menu.inc).
7 August, 2018

Job Number: 515185 | Vacancy Link
Locations: Europe and Central Asia Region: Albania
Work Type : Internship

For more information, or to apply follow the above link.

7 August, 2018

Job Number: 515146 | Vacancy Link
Locations: Europe and Central Asia Region: Albania
Work Type : Internship

For more information, or to apply follow the above link.

6 August, 2018

Job Number: 515125 | Vacancy Link
Locations: Europe and Central Asia Region: Albania
Work Type : Consultancy

Please follow the above link to get more information, and eventually apply online.

25 July, 2018

Job Number: 514769 | Vacancy Link
Locations: Europe and Central Asia Region: Albania
Work Type : Fixed Term Staff

UNICEF Albania is seeking talented individuals to apply for the position of...

9 July, 2018

UNICEF Tirana Office would like to announce the issue of a Request for Proposal for Services as fully described at the attached solicitation document with reference no. “LRPS-...

4 June, 2018

A jeni një i ri midis moshës 18-35 vjec, që i përkisni minoritetit egjiptian? Keni eksperienca si aktivistë, vullnetarë në çështjet e të drejtave të njeriut dhe të përfshirjes sociale? Nëse po, ju mund të jeni pjesë e “Inkubatorit të Identitetit të të rinjëve Egjiptianë” që...

9 May, 2018

UNICEF Albania is looking to fill the vacancy Finance Associate for UNICEF Albania office.

For more information follow the link above.

9 May, 2018

UNICEF Albania is looking to fill the vacancy Administrative Assistant for UNICEF Albania office.

For more information follow the link above.